Wiadomości

Charytatywny turniej piłki siatkowej dla naszego Kolegi Marcina już za nami

Data publikacji 22.04.2024

W hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich w Żninie odbył się turniej charytatywny piłki siatkowej pod hasłem „Z pasji do sportu gramy dla Marcina”. Wydarzenie to zakończyło się nie tylko sportowym sukcesem dla drużyny Orzeł Bydgoszcz, która zajęła I miejsce w walce o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Żninie. Niekwestionowanym zwycięstwem jest zebranie kwoty ponad 30 tysięcy złotych w ramach zbiórki zorganizowanej przez komitet społeczny. Fundusze zostaną przekazane na dalsze leczenie i rehabilitację naszego Kolegi policjanta Marcina Przewłoki.

Minionej soboty (20.04.2024) odbył się charytatywny turniej piłki siatkowej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Żninie, pod hasłem „Z pasji do sportu gramy dla Marcina”, w którym rywalizowało sześć zespołów. Po rozegranych spotkaniach miejsca na podium zajęły drużyny: Orzeł Bydgoszcz – miejsce I, Żacy Głogów – miejsce II, Zamek Gołańcz – miejsce III. Nagrodę ufundowaną przez Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Robert Walczak (Orzeł Bydgoszcz).


Turniej dostarczył nie tylko sportowych emocji jego uczestnikom i kibicom. Podczas imprezy odbyła się zbiórka funduszy, zorganizowana przez komitet społeczny, także w formie licytacji przeznaczonych na ten cel przedmiotów. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów Województwa Kujawsko-Pomorskiego przekazał „Kryształowe Serce”, które zostało wylicytowane za kwotę ponad 600 zł. Łącznie zebrano ponad 30 tysięcy. Fundusze zostaną przekazane na dalsze leczenie i rehabilitację naszego Kolegi policjanta Marcina Przewłoki.


W wydarzeniu uczestniczyli także funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Żninie, którzy na zorganizowanym stoisku prezentowali odwiedzającym sprzęt policyjny, a zainteresowanym wstąpieniem do służby udzielali informacji na temat procedury rekrutacyjnej. 
 

Powrót na górę strony